Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
argum.eu

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Promocja zdrowego stylu życia i upowszechnianie profilaktyki nowotworowej wśród mężczyzn - to najważniejsze zadania "Biegu z Wąsem" - cyklicznej już imprezy zorganizowanej po raz kolejny w Parku Kasprowicza w Szczecinie.
Zwycięzcą tegorocznych zawodów został stały uczestnik zachodniopomorskich imprez biegowych - Tomasz Waszczuk ze Szczecina: - Bardzo dobrze, dzisiaj hardcorowe warunki do biegania, ale jestem góralem także musiałem sobie poradzić. Bardzo jestem szczęśliwy, bo trzeci raz startuję już, a dzisiaj wygrałem, bo do trzech razy sztuka... Dzisiaj jestem zwycięzcą.

Piotr Grudziecki ze stowarzyszenia Fizjo-sport, które bieg organizuje, podkreśla, że mimo niesprzyjającej pogody impreza spełniła swoje zadanie: - Warunki atmosferyczne są jakie są, ale bardzo dużo osób ustawiło się na linii startu. To już jest nasza tradycja, bo to 6. edycja biegu, już od 5 lat dzień wcześniej prowadzimy badania bezpłatne w centrum handlowym Galaxy. Wczoraj udało się nam przebadać ponad 500 panów.

Na linii startu pojawiło się około 250 biegaczy. Podczas wydarzenia nie zabrakło także dobrej zabawy. Część uczestników wystartowała w pomysłowych przebraniach i oczywiście z obowiązkowym wąsem. Na biegaczy czekała również wojskowa grochówka.
Zwycięzcą tegorocznych zawodów został stały uczestnik zachodniopomorskich imprez biegowych - Tomasz Waszczuk ze Szczecina.
Piotr Grudziecki ze stowarzyszenia Fizjo-sport, które bieg organizuje, podkreśla, że mimo niesprzyjającej pogody impreza spełniła swoje zadanie.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty